Методична робота в дошкільному навчальному закладі проводиться за двома основними напрямками:

1. Пошук та вивчення нових технологій і методів у методичній і психолого-педагогічній літературі; їх теоретичне осмислення, апробація, аналіз та підсумки (використання в практичній роботі з дітьми).

2. Вивчення досвіду педагогів закладу в різних видах та формах педагогічної діяльності, аналіз та виявлення інноваційних методів і прийомів у роботі, їх вдосконалення; узагальнення досвіду та його розповсюдження.

Основними компонентами змісту методичної роботи є:

  • отримання знань педагогами
  • вміння їх реалізувати на практиці
  • наявність результативності в педагогічній роботі
  • створення умов для безперервного вдосконалення фахової майстерності та навчально-виховного процесу з дітьми.

Науково-методичне зростання педагогічної майстерності вихователів забезпечують такі форми методичної роботи:

  • Cистема навчання елементам самоаналізу, самоконтролю, самокорекції;
  • Tворчі групи;
  • Cемінари - практикуми;
  • Колективні перегляди занять;
  • Школа молодого вихователя «Шлях до майстерності»;
  • Консультації.

Цифрова грамотність - навичка, без якої у XXI столітті неможливо обійтися. Реальність вимагає від громадян швидкої адаптації, прийняття викликів та бажання вчитися.

Вміти налаштувати ґаджет і бути впевненим, що опанували цифрові навчики – це різні речі. Можна користуватися смартфоном чи ноутбуком, виходити в Інтернет, але це ще не означає, що ви повністю володієте цифровою грамотністю.Безпечне й ефективне використання сучасних цифрових технологій у роботі та навчанні, в професійному та особистому житті - ось що таке цифрова грамотність.

5 основних причин, для чого вам необхідна цифрова грамотність:

- «Держава в смартфоні».

Цифрова грамотність потрібна для того, щоб ефективно використовувати всі онлайн-сервіси та можливості, які надає держава.Онлайн-послуги - це комфорт, зручність, економія часу.

- Особистий розвиток та вирішення власних потреб.

Ви маєте унікальну можливість здобути нові знання та опанувати нові навички. І в 30, і в 45, і в 60 років. Для вас - це суперможливість.

- Конкурентоспроможність на ринку праці.

Володіючи цифровою грамотністю, матимете більше шансів знайти роботу, побудувати кар’єру.

- Безперервне навчання.

Завдяки цифровій грамотност кожний може вдосконалювати себе щодня. Проходити онлайн-курси і тренінги. Ефективніше вивчати іноземні мови, набувати нових знань і навичок.

- Онлайн-безпека.

До вас прийде розуміння того, як уберегти свій акаунт та облікові записи від зловмисників, та як захиститися від потрапляння вірусів на свій пристрій.

Кожна людина, яка бажає хоче набути цифрові навички, може це зробити. Міністерство цифрової трансформації запустило національну онлайн-платформу з цифрової грамотності “Дія. Цифрова освіта”, яка доступна в мережі Інтернет за посиланням: https://osvita.diia.gov.ua
Кiлькiсть переглядiв: 354

Коментарi